Дозвіл на будівництво в Києві або області

Як відомо, перед початком забудови необхідно отримати відповідний дозвіл, який дасть Вам законну підставу на будівництво нерухомості. Дозвіл на будівництво являє собою певний пакет документів, які дають власнику земельної ділянки право на будівництво нерухомості в межах його території. Варто відзначити, що дозвіл на будівництво в Києві або області необхідно отримувати незалежно від того, до житлового чи нежитлового фонду буде відноситися запланований об'єкт нерухомості.

Випадки, в яких ви можете зіткнутися з необхідністю отримання дозволу на будівництво:

 • Якщо Ви запланували будівництво нової споруди;
 • У випадках, коли планується реконструкція вже існуючої споруди;
 • Під час узаконення об'єктів самовільної забудови.

Наші переваги:

Безпека - Понад усе!
За роки роботи кожен з етапів максимально відточений, тому ми готові запропонувати ризики зведені до нуля.
Професіоналізм і досвід наших співробітників
Наш штат складається з юристів по нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, проектантів і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
Високі стандарти
Без черг, у кожного свій час для прийому. Без простоювання місяцями біля кабінетів держслужб.

Вартість отримання документів на будівництво:

Вид нерухомості: Вартість: Термін виконання:
Повідомлення про початок будівельних робіт (до 300м2) від 4 000 грн від 14 днів ЗАМОВИТИ
Будівельний паспорт (до 300м2) від 7 000 грн до 25 днів ЗАМОВИТИ
Дозвіл на будівництво від 5 000 грн від 14 днів ЗАМОВИТИ
Містобудівні умови і обмеження (більше 300м2) Індивідуально Індивідуально ЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯ БЕЗКОШТОВНО - ЗАМОВИТИ
nat2 НАТАЛІЯ МАРКОВА
юрист-консультант
(068)-098-11-68,
(063)-624-60-44
Дзвінок

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні, наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Які документи необхідно зібрати, щоб отримати дозвіл на будівництво (повідомлення про початок будівельних робіт) в Києві або області:

Перелік документів для отримання дозволу на будівництво будинку, дозволу на будівництво нежитлової будівлі або іншого виду споруди відрізняється. Все залежить від характеристики об'єкта нерухомості, а також проблематики споруди (документи по землі і т.д.). Проте мінімальний список документів, який необхідний для дозволу на будівництво, являється:

 1. Паспорт та ІПН;
 2. Установчі документи (для юридичних осіб);
 3. Документи на земельну ділянку (при наявності);
 4. Проект (при наявності);
 5. Будівельний паспорт, містобудівні умови (при наявності).

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Дозволи на будівництво в Києві (області) видаються не моментально і в більшості випадків необхідна допомога фахівців, які спеціалізуються на операціях з нерухомістю. На підставі Закону про містобудівну діяльність, ст. 26, існує 6 етапів:

 1. Початкові дані. Отримання будівельного паспорта для малих забудов, що проходять за спрощеним порядком. Або отримання містобудівних умов і обмежень для більш складних об'єктів, від 300 м2 і ті що підпадають під класи наслідків CC1, CC2, CC3 (у визначених ситуаціях). Необхідний збір вихідних даних - інформація в письмовому вигляді, що містить дані про поточний стан земельної ділянки та його особливості, які повинні бути враховані при подальшому проектуванні будівельних робіт;
 2. Проектна документація. При будівництві нерухомості, яка попадає під спрощений Порядок, проектна документація є необов'язковим етапом. В інших випадках створенням проекту займається тільки ліцензована організація, яка розраховує розміри, необхідну кількість будматеріалів, терміни реалізації споруди і т.д. Так само, створення проекту обов'язково ґрунтується на інформації, отриманої на першому етапі;
 3. Затвердження. Замовник будівництва погоджує проектну документацію. Якщо така документація розроблялася за державні кошти, тоді затвердження здійснюють держоргани;
 4. Підготовчі та будівельні роботи. Згідно із законом, цей етап здійснюється тільки після повідомлення в ДАБІ про початок будівельних робіт;
 5. Прийом в експлуатацію. Об'єкти CC1 класу наслідків подають декларацію в ДАБІ про те, що об'єкт готовий до прийняття в експлуатацію. Введення в експлуатацію об'єктів CC2 і CC3 класу наслідків, та комплексів будівель, до складу яких входять об'єкти різних класів наслідків здійснюється на підставі Акту про готовність, шляхом видачі сертифіката органом Державної архітектурно-будівельної інспекції;
 6. Отримання права власності на нерухомість. Витяг з Реєстру прав власності на нерухоме майно, який підтверджує право власності на нерухомість, видається держреєстратором або нотаріусом на підставі декларації або наданого сертифіката про готовність, отриманого в ДАБІ.

Завдяки досвіду нашого документ-сервісу Ви отримуєте 100% гарантію в отриманні позитивної відповіді під час розгляду справи. Крім того, ми завжди намагаємося максимально скоротити терміни виконання замовлення, адже розуміємо, що час - це гроші наших клієнтів.

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на оформлення об'єкта?
Це залежить від складності процедури оформлення. Близько 40% завдань виконуються до 2 тижнів, 35% - до 1 місяця, решта 25% - це найбільш складні питання - до 2-5 місяців.
Від чого залежить ціна на послуги?
Ціна залежить від таких факторів як: розташування об'єкта, площі, наявності потрібних документів, складності і кількості етапів процедури.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти на консультацію або для укладення договору в офіс (робота або інші причини). Наш фахівець виїжджає до Вас абсолютно безкоштовно. Готові документи Ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати зменшити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У Вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Повідомлення надіслано

Зворотний дзвінок

Повідомлення надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено